Zapisy na zawody do BYTOMIA!

„Silesia Cup 2015”   Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału.


DATA: 13.06.2015r.


MIEJSCE: Bytom-Szombierki, Hala „Na Skarpie”, ul. Frycza-Modrzewskiego 5a

 

Badania Sportowe - zapisy !!!

W niedzielę 14 czerwca w budynku Krakbudu ul. Lea 112, 3 piętro, odbędą się sportowe badania lekarskie. Zapraszamy wszystkich ćwiczących karateków. Lekarz będzie przyjmował od godziny 10.00. Trzeba się zapisać na konkretną godzinę.

Zapisy telefonicznie u Pani Magdy Rys tel.502 253 773

Dobrze jest zabrać - jeśli ktoś ma - aktualne wyniki badań:

• morfologia, OB, poziom glukozy, analiza moczu.

Osoby posiadające jakiekolwiek dodatkowe badania proszone są o zabranie ich ze sobą.

• Koszt: 40 zł (opłata będzie pobrana na miejscu)

Prosimy zabrać ze sobą paszporty karate (kto posiada), aby lekarz mógł wbić w nich pieczątkę z aktualnymi badaniami.

Egzaminy na stopnie uczniowskie w karate

7  czerwca w Krakowie i Kłaju odbędą się egzaminy na stopnie uczniowskie
KŁAJ
miejsce: Dojo Kłaj (ośrodek zdrowia w Kłaju)
godzina 12.00- osoby zdające na biały pas
godzina 12.30- osoby zdające na żółty pas
godzina 13.00- pozostałe stopnie
KRAKÓW
miejsce: Kraków ul. św. Andrzeja Boboli 5 (Prądnik Czerwony)
godzina 16.00- osoby zdające na biały pas
godzina 16.30- osoby zdające na żółty pas
godzina 17.00- pozostałe stopnie
godzina 17.30- starsi

Zapisy u swoich instruktorów do 2 czerwca. Warunki przystąpienia do egzaminu!...

Avi Rokah w Dojo Stara Wieś

W Starej Wsi 9-10 maja odbyło się  Międzynarodowe Seminarium w,  które prowadził Avi Rokah 7 dan. Przez dwa dni mieliśmy okazję czerpać wiedzę od  wieloletniego ucznia senseia Hidetaki Nishiyamy.  W seminarium uczestniczyło ośmiu zawodników z KKKT.  Ogromne doświadczenie i charyzma senseia Aviego sprawiły, że wspólne treningi naładowały nas niezwykłą energią. W szkoleniu udział wzięło ok. 300 karateków z Czech, Litwy, Rumunii, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii i Polski. Seminarium koordynował sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, trener reprezentacji Polski, prezes PZKT.

Zapraszamy do głosowania!

Kościerska Gala Sportu 2015 - Głosujemy na zawodniczkę Magdalenę Mielnik. SMS pod numer tel. 535 161 639 o treści S8.  Koszt SMS zgodny z taryfą operatora (ok.30 groszy, jeśli ktoś posiada darmowe SMS-y ,wysłanie głosu nic nie kosztuje) , każdy może wysłać tylko jeden głos do dnia 12 maja 2015 roku.

Finał PLKT

W Kluczborku rozegrano Finał Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Stawka była wysoka: dwóch najlepszych zawodników zyskało prawo startu w Pucharze  Świata.  Będą to Damian Stasiak z Aleksandrowa Łódzkiego i  Rafał Wajda. W finale ligi PZKT znalazł się też Krzysztof Buczek, który w klasyfikacji generalnej był szósty,  co jest dużym sukcesem dla naszego debiutującego w lidze zawodnika, który w dodatku zdaje właśnie maturę. Trzymamy kciuki za Krzyśka! A w tym roku  Puchar Świata odbędzie się w Polsce, 6 czerwca w Starej Wsi. Zmierzy  się w nim ośmiu najlepszych zawodników. "Cieszę się, że będę reprezentować Polskę na Pucharze Świata i powalczę z najlepszymi zawodnikami na świecie. A teraz przez  najbliższe tygodnie skupię się na  przygotowaniu formy do Mistrzostw Polski we Włocławku  i na szkoleniu mojej najmłodszej klubowej kadry, którą czeka w czerwcu Puchar Polski Dzieci w Rzeszowie"- powiedział sensei Rafał.

Sportowy Talent sesja kwietniowa 2015

Talent trzeba rozwijać. Wiedzą o tym zawodnicy z Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego, choć niektórzy mają po 7 lat. Dwudziestotrzyosobowa grupa klubowej kadry KKKT brała udział w wiosennej edycji zgrupowania "Sportowy Talent" organizowanym przez Polski Związek Karate Tradycyjnego w dojo Stara Wieś. Celem tego przedsięwzięcia, w którym biorą udział kluby karate z całej Polski jest wyselekcjonowanie najzdolniejszych dziecięcych zawodników, z których zapewne w przyszłości rekrutować się będzie krajowa reprezentacja kadetów i juniorów.  Mali karatecy trenowali dwa razy dziennie po trzy godziny przygotowując się do indywidualnych i drużynowych konkurencji. Trzydniowy wyjazd był elementem przygotowań do najważniejszych krajowych zawodów - do Pucharu Polski Dzieci, który odbędzie się w czerwcu w Rzeszowie i do Pucharu Europy w Wilnie.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com