Wizyta w Japonii

Trwa tygodniowa wizyta w Tokio delegacji Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Wśród najlepszych polskich karateków, którzy towarzyszą zarządowi związku jest sensei Rafał Wajda. Codziennie na FB pojawia się krótka relacja i galerie zdjęć, ale tych, którzy FB nie mają z przyjemnością informujemy, że pobyt w Japonii jest pełen niesamowitych wrażeń, spotkań i wizyt we wspaniałych miejscach. Gospodarze przyjmują polskich karateków niezwykle serdecznie i dokładają starań, żeby program realizowany z japońską precyzją był jak najciekawszy. Więcej – po powrocie.

Odprawa kadry klubu KKKT przed Pucharem Świata!

Orzełek na karatedze zobowiązuje i odtąd musicie się porządnie zachowywać, gdziekolwiek jesteście- powiedział dziś Sensei Rafał podczas odprawy przed Pucharem Świata. Zawodnicy dostali tez okolicznościowe, klubowe koszulki. Gromkie brawa rodziców powitały informacje o dużym dofinansowaniu Szwajcarii dla wszystkich zamiast 1300 zł płacimy tylko 600!), a w niektórych szczególnych przypadkach udało się znaleźć sponsorów na całość wyjazdu. A wszystko to dzięki darczyńcom, sponsorom i www.polakpotrafi.pl. Najbliższy tydzień Sensei Rafał spędza w Japonii, życzymy mu, żeby był to wspaniały wyjazd!

VII Puchar Mistrza we Wrocławiu. Puchar jest nasz.

Kto jest najlepszy? Krakowski KKT! Kto? Krakowski KKT! Kto? No, my.  My, czyli 55 osobowa reprezentacja klubu, która dzielnie walczyła o każdy medal w hali wrocławskiego AWF. Puchar Mistrza senseia Nishiyamy to trofeum, które przyznawane jest najlepszemu klubowi biorącemu udział w zawodach. Zdobyliśmy go w zeszłym roku i marzyliśmy o tym, żeby z powrotem przywieźć go do Krakowa. Zwłaszcza, że kto zdobędzie go trzy razy pod rząd – zatrzymuje go na zawsze. A było tak: wstaliśmy o 4 rano, bus, autobus, podróż i ruszyliśmy do pracy. A oto konkrety:

Kto do Szwajcarii, kto do Tokio i kto ma czarny pas;)?

Ostatnie już zgrupowanie narodowej kadry w Starej Wsi obfitowało w ważne dla nas wydarzenia. Po pierwsze przedstawiona została ścisła reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Genewie. Jest w niej 4 naszych zawodników: Wiktoria Zachariasz (kadet) która wystartuje w kata indywidualnym, Klaudia Mleko (junior) - startuje w kumite i kata indywidualnym, Krzysztof Buczek (młodzieżowiec)- powalczy w fukugo i Rafał Wajda (senior)- wystartuje w fukugo oraz w kata drużynowym. Po drugie- informujemy z radością, że podczas zgrupowania odbył się egzamin na stopień mistrzowski 1dan, przystąpiła do niego Wiktoria Zachariasz i zdała bardzo dobrze! Gratulacje. I po trzecie - za tydzień do Japonii wylatuje delegacja Polskiego Związku Karate Tradycyjnego...

Puchar Świata Dzieci w Genevie - pomagamy !!

Już 22 października jedziemy do Genewy na Puchar Świata Dzieci w karate Tradycyjnym. Nasza dziecięca reprezentacja liczy 28 osób. Staramy się, dużo trenujemy, cieszymy się bardzo tym wyjazdem, ale – teraz będzie o kasie. No, czasem trzeba… Koszt jednego zawodnika to 1300 zł, w skład tej sumy wchodzą: noclegi, wyżywienie, transport, opłata startowa, zwiedzanie, opieka, ubezpieczenie. Od kilku tygodni staramy się obniżyć tą opłatę dla naszych dzieci, bo zdajemy sobie sprawę, że jest to spory finansowy wysiłek – mniejszy, większy, czasem ogromny. Udaje nam się pozyskiwać fundusze, wiele osób pomaga. Udało się już obniżyć opłatę ...

Po złoto do Szwajcarii !!!

Robimy akcję crowdfundingową, czyli zbieramy pieniądze od tłumu;). 26 października czekają nas najważniejsze w roku zawody , Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym w Genewie. Nasi zawodnicy, 28 osób muszą być tam w komplecie, bo nie może być inaczej. Wszyscy za jednego, jeden za wszystkich. Koszt wyjazdu jednej osoby to 1300 zł. Nie wszystkich stać na opłacenie całości, więc – prosimy o pomoc. Wyliczyliśmy, że brakuje nam 5 800 zł. Jeśli uda się nam zebrać więcej, deklarujemy dalszą pomoc, w opłacie za obóz zimowy.
Akcję prowadzimy na portalu Polakpotrafi, który pomaga finansować obywatelskie projekty...
www.polakpotrafi/karate-dzieci
Jeśli czytacie Państwo te słowa na naszej stronie , to znaczy, że jesteśmy już dobrymi znajomymi. Prosimy więc o pomoc. Oprócz wsparcia finansowego będziemy wdzięczni za rozesłanie tej informacji do swoich znajomych- prywatnych i służbowych. Na tym właśnie polega ta idea – na dotarciu do dużej ilości osób. To zapewni nam sukces.
Jeśli czytacie Państwo te słowa, to znaczy, że możecie tez wpłacić od razu na nasze konto, używając przycisku „WPŁAĆ" po prawej stronie poprzez Fundusz Rozwoju Klubu.
Bardzo dziękujemy.

UBEZPIECZAMY SIĘ! obowiązkowo !

Udało nam się uzyskać bardzo korzystną dla wszystkich ofertę ubezpieczenia grupowego, specjalnego, przeznaczonego dla klubów sportowych. Jest to propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich, którzy  należą do Krakowskiego KKT. To polisa całodobowa w Warcie, z sumą ubezpieczenia 10 000 zł. Ubezpieczenie działa na terenie Polski i całego świata i obejmuje nie tylko  treningi, ale  również zawody i – co bardzo ważne - obozy. Warto wiedzieć,  że  ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych,  w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.  Ubezpieczenie takiego typu zawierane indywidualnie dla sportowca kosztuje, w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego, od 70 - 90 zł.


Dzięki temu, że jesteśmy dużym klubem i jak zakładam wszyscy skorzystamy z tej możliwości – cena jest bardzo atrakcyjna, wynosi bowiem – 25 zł ROCZNIE od osoby.


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko i PESEL dziecka. (Ostatecznie w kopertę z wyliczoną kwotą i kartką z numerem pesel można podać po treningu instruktorowi)I Termin wpłat – do 5 października!
I Termin wpłat – do 5 października! 
II termin wpłat do 7 listopada!

Powered by RapidGoal
design: holinej.com