Akcja fotografia – cd.

Fotografie z treningów dostają teraz mali karatecy ćwiczący w Szkole Podstawowej nr 2 na Czerwonym Prądniku. Mają karate od 3 lat w kilku grupach, głównie klasami i nie muszą nigdzie chodzić – to sensei przyjeżdża do nich. Dlatego ci Rodzice powinni się szczególnie ucieszyć ze zdjęć – bo niektórzy nie mieli zbyt wielu okazji, żeby zobaczyć w akcji swoich sportowców. W prądnickiej drużynie są już zawodnicy startujący w zawodach, a liczymy, że będzie ich więcej!

Sportowe Talenty na zgrupowaniu w Starej Wsi

Sportowe Talenty na zgrupowaniu w Starej Wsi. Od czwartku do niedzieli szlifowaliśmy formę na zgrupowaniu Sportowy Talent w Dojo – Stara Wieś. Wszyscy mieli 3 treningi dziennie, a brązowe pasy aż 4 – bo zaczynali dzień o 7 rano! Grupy prowadzili sensei Andrzej Maciejewski, sensei Justyna Marciniak i sensei Rafał Wajda. Wspólne zajęcia z kolegami i koleżankami z Warszawy, Lublina, Szczecina, Wrocławia, Łodzi i innych były świetnym doświadczeniem, bo można było się porównać do innych i zobaczyć, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Było ponad 100 dzieci, a najmłodsza była nasz Ewka, która pracowała nad rzeźbą, zapewniając, że ma już całkiem niezłe bicepsy na ....nogach!

HEIAN FOTOGRAFIAN…

O magicznym wpływie obecności aparatu fotograficznego na sali przekonaliśmy się w ostatnich tygodniach robiąc zdjęcia wszystkim dzieciom podczas treningu. Magia polega na mocniejszych technikach i straszliwszych minach.


W najbliższych tygodniach będziemy prezentować grupy ćwiczące w Krakowskim KKT , żeby wszyscy ćwiczący mogli się na naszych stronach odnaleźć. Trochę nas jest, więc cała akcja pod hasłem heian fotografian potrwa jeszcze chwilę.

Pierwszy w sporcie, pierwszy w spocie!

Krzysiek Buczek – nasz okręt flagowy w kategorii młodzieżowców zadebiutował w spocie reklamowym    powiatu bocheńskiego. Dostał propozycję zagrania w materiale reklamującym pomaturalne szkoły. Żeby je wszystkie zaprezentować musiał się nieźle nabiegać. Przy okazji zaprezentował też swą niewątpliwą  sprawność fizyczną, urok osobisty – i na koniec karate!

Zapisy na zawody do BYTOMIA!

,,Silesia Cup 2014”
Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego

DATA: 26.04.2014r.
MIEJSCE: Bytom-Szombierki, Hala „Na Skarpie”, ul.Frycza-Modrzewskiego 5a

Zgłoszenia do 18 kwietnia! u swoich instruktorów (prosimy podać imię i nazwisko, rok urodzenia, stopień oraz nr karty Orlen Vitay i na kogo jest zarejestrowana). + opłata.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com