Klaudia Mleko stypendystką Sapere Auso!

Klaudia Mleko stypendystką Sapere Auso - Małopolskiej Fundacji Stypendialnej! Dyplom potwierdzający to wyróżnienie nasza zawodniczka odebrała 8 grudnia podczas uroczystej gali w auli Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Fundacja Sapere Auso powołana przez sejmik województwa od niemal 10 lat wspiera najzdolniejszych sportowców, naukowców i artystów- laureatów olimpiad, konkursów i zdobywców ważnych sportowych laurów. Klaudia zasłużyła na tę nagrodę, w tym sezonie zdobyła indywidualne mistrzostwo Polski i świata w kategorii juniorek. Jesteśmy dumni i gratulujemy! To stypendium pozwoli Jej rozwijać swój talent jeszcze lepiej. Na koniec edukacyjne wyjaśnienie: motto fundacji-to po łacinie...

Egzaminy karate w Krakowie i Kłaju

KRAKÓW
data: 20 grudnia 2014 o godzinie 16.00
miejsce: II LO im. Jana III Sobieskiego ul. Sobieskiego 9 Kraków

KŁAJ

data: 22 grudnia 2014 o godzinie 10.00

miejsce: Dojo Kłaj (ośrodek zdrowia w Kłaju )


Zapisy u swoich instruktorów do 19 grudnia.

Warunki przystąpienia do egzaminu!
-dopuszczenie przez instruktora

-dokonanie zgłoszenia do protokołu egzaminacyjnego u instruktora w terminie.

-posiadanie licencji PZKT 2014 dla ćwiczących (2004 rok i starsi) 40zł

-uiszczona opłata egzaminacyjna (wynosi 60 zł)

-uregulowane sprawy klubowe (opłacona składka miesięczna łącznie z grudniem, deklaracja klubowa)

Kalendarz 2015 juz jest!

Mamy już kalendarze klubowe na 2015 rok. Poszczególne miesiące prezentują wszystkie nasze grupy treningowe, medalistów, kadrę klubu i grupę ćwiczących rodziców. Autorem zdjęć jest wybitny krakowski fotograf - Bogdan Krężel. Kalendarze są do odbioru na treningach, prosimy o przelewy lub gotówkę w kopertach. Cena : 20 zł. Każda większa kwota, jaką zechcą Państwo zapłacić za kalendarz  zostanie przeznaczona na Fundusz Rozwoju Klubu. To dzięki FRK możemy działać i pomagać!

Turniej Mikołajkowy-wyniki

Ponad dwudziestoosobowa reprezentacja KKKT wzięła udział w Turnieju Mikołajkowym, organizowanym od 10 lat przez AKT Niepołomice. Wszyscy dostali złote medale, słodycze i miłe upominki, bo w tej imprezie nie chodzi o wyniki, tylko o dobrą zabawę.  Ci, co bawili się najlepiej, bo mogli zobaczyć salę niepołomickiej szkoły z wysokości podium dostali piękne puchary.

Kurs Mistrzowski PZKT

6-7 grudnia w dojo Stara Wieś odbył się kurs mistrzowski PZKT, czyli coroczne spotkanie karateków ze wszystkich klubów w Polsce. W szkoleniu wzięli udział trenerzy i zawodnicy z KKKT. Zaproszonym gościem był doktor Vladimir Savchenko z Ukrainy (6 dan), prezydent Ukraińskiej Federacji Karate Tradycyjnego. Trudno powiedzieć, jaka jest średnia wieku polskich czarnych pasów, ale nie mamy się o co martwić. Vladimir Sawczenko pokazywał możliwości ludzkiego ciała, które dzięki codziennemu treningowi nawet w wieku 60 lat może jeszcze działać całkiem sprawnie. Prezentował specjalną metodę ćwiczeń, pozwalającą zachować zdrowie i dobrą ruchomość kręgosłupa i wszystkich stawów. I znów okazało się, że nasza dewiza - trening jest najważniejszy – to szczera prawda… Grupa VIP wprost nie może się doczekać….

Turniej Mikołajkowy

AKT Niepołomice zaprasza na 10 Mikołajkowy Turniej Dzieci w karate tradycyjnym, który odbędzie się w sobotę 13 grudnia 2014 roku. Zachęcamy wszystkich do udziału w tej miłej imprezie.

 

Miejsce: Szkoła Podstawowa w Niepołomicach ul. 3 Maja 23

Zgłoszenia – do 10 grudnia (środa) - prosimy przysyłać na adres mailowy: biuro@karatekrk.pl, podając imie i nazwisko, rok urodzenia oraz stopień.
Opłata startowa 30zł – prosimy wpłacać u instruktorów.
Eliminacje i finały: od godz. 12.00

Dodatkowe informacje: Rafał Wajda tel. 606-248-108

ZAPISY NA OBÓZ ZIMOWY Z KKKT - ZAWOJA – FERIE 2015 !!!

W programie obozu :

-kulig z ogniskiem ,łyżwy (kto ma – niech zabierze plus kask na głowę), sanki i inne jeżdżące z góry przedmioty – wieczorek z iluzjonistą, wieczór zajęć rękodzielniczych, projekcje filmowe, dyskoteki i wspólne gry oraz …

-treningi  na 100%, egzamin na kolejne stopnie i przygotowanie do nowego sezonu startowego


MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy Zawojanka,  34–223 ZAWOJA 981

TERMIN: 15.02-21.02.2015 (7 dni)

ORGANIZATOR: Krakowski Klub Karate Tradycyjnego


Pobierz kartę obozową

a tak było na ostatnim obozie zimowym :)

Miejsca i godziny wyjazdu i powrotu

WYJAZD: 15.02.2015 (niedziela) – obiad w Zawoi
KŁAJ: godz. 10:00 – DOJO KŁAJ

KRAKÓW: godz. 10.45 - Rondo Mateczny (parking przy ul. Rydlówka - mapa)

POWRÓT:  21.02.2015 (sobota) – wyjeżdżamy po obiedzie
KRAKÓW: przyjazd ok. godz. 16:00 - Rondo Mateczny (parking przy ul. Rydlówka - mapa)

KŁAJ: przyjazd ok. godz. 17:00 – DOJO KŁAJ

Powered by RapidGoal
design: holinej.com